grafik i formy

Przeczytaj opisy poszczególnych zajęć. Będziesz wiedzieć na czym polegają i czego się spodziewać.

W kolejnej zakładce znajdziesz regulamin czyli zasady na jakich współdziałamy i prowadzimy grupy

Joga poranna

prowadzi: Agnieszka Kosiba

Zajęcia te przeznaczone są dla osób, które chcą wejść w dzień w harmonijny sposób. Zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i już praktykujące. Na zajeciach budzimy ciało poprzez odpowiednio dopasowane assany do potrzeb grupy. Pomagają nam w tym pomoce takie jak paski, klocki, koce, wałki czy krzesła. Poranne zajęcia to świetny zastrzyk energii na cały dzień. 

Joga początkująca

prowadzi: Agnieszka Kosiba

Zajęcia dedykowane osobom stawiającym pierwsze kroki na macie lub chcącym wrócić do praktyki po dłuższej przerwie. Na zajęciach nauczysz się prawidłowego ułożenia ciała w podstawowych pozycjach jogicznych – assanach. Aby uzyskać najlepsze efekty z wykonywanych ćwiczeń, korzystamy ze sprzętu takiego jak koce, klocki, paski i bolstery. Metodyka ćwiczeń i program realizowanych zajęć pomaga w poznaniu siebie, swoich możliwości oraz w poprawie ogólnej kondycji.

 

Joga średniozaawansowana

prowadzi: Agnieszka Kosiba

Zajęcia przeznaczone dla osób już praktykujących jogę od co najmniej roku. Pracujemy na nich nad pogłębieniem świadomości w assanach poprzez precyzyjne ustawienie ciała. Odkryjesz wtedy przyjemność płynącą z dłuższego trwania w pozycji. Na tej grupie rozszerzamy wachlarz wykonywanych assan o te z wyższym stopniem trudności. Podczas zajęć pomoce takie jak koce, paski, klocki ułatwią i pomogą dotarcie do wyznaczonego celu – zdrowia i dobrego samopoczucia.

 

PILATES poranny

prowadzi: kinga głazek

Pilates to trening idealny, nie zna granic wiekowych a jego głównym założeniem jest  wzmocnienie mięśni głębokich. Pilates stawia na jakość ruchu, skupia się na mięśniach lokalnych, uczy „świadomości własnego ciała”.  Na zajęciach popracujesz nad postawą i oddechem. Postaram się rozruszać Twój kręgosłup i uelastycznić mięśnie, może pot nie będzie lał się po czole i plecach ale zaufaj mi, to nie zawsze jest wyznacznikiem „dobrego ” treningu 🙂 . Na zajęciach pracujemy głównie w wykorzystaniem ciężaru ciała, uwielbiam wszelkiego rodzaju podpory i mam nadzieję, że dzięki mnie też je pokochacie, czasem wykorzystujemy mały sprzęt, głównie piłki ovo ball i wałki. Liczę, że dzięki zajęciom odnajdziesz spokój i równowagę w ciele. Pilates od zawsze był dla mnie czymś więcej niż tylko  serią określonych ćwiczeń i chciałabym, żeby stał się również czymś więcej dla Ciebie. Zapraszam!

ZDROWY KRĘGOSŁUP

prowadzi: Ania Lis

Jest treningiem absolutnie dla wszystkich. Podczas zajęć skupiamy się na wzmocnieniu osłabionych partii naszego ciała oraz rozluźnieniu tych nadmiernie napiętych. Takie podejście do treningu sprawia, że nasze ciało pozostanie w równowadze. Na zajęciach ćwiczymy wolno i dokładnie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość powtórzeń, a nie ich ilość. Podczas treningu wykorzystujemy nie tylko nasze ciało ale także różnorodne przybory: piłki, taśmy, rollery – dzięki nim trening jest zawsze atrakcyjny i nigdy się nie nudzi.

BODYART ®

prowadzi: Ania lis

Jest treningiem holistycznym opartym na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC). Ćwiczenia odbywają się zgodnie z cyklem Pięciu Przemian (żywiołów): Ziemia, Drewno, Ogień, Metal, Woda. Dzięki usystematyzowaniu poszczególnych pozycji ciało oraz umysł doświadczają terapii przez ruch.  BODYART jest treningiem dla wszystkich, ale idealnie sprawdzi się przy problemach z napięciem w okolicy szyi, barków, lędźwi, czy też nadgarstków. Dzięki temu rodzajowi ćwiczeń ciało wzmocni się, świadomie aktywuje, pozbędzie się napięć, ale i przyjemnie rozluźni. W trakcie sesji BODYART skupiamy się również na pracy z oddechem, który pozwala wyciszyć się, ale również dać ukojenie nerwom i kłębiącym się myślom. Trening ten da Ci poszukiwaną harmonię.

Pamiętaj, dołączenie do zajęć oznacza akceptację regulaminu i zgodę na stosowanie się do jego zapisów. Dziękujemy